Inżynier Sprzedaży (Branża Elektrotechniki Oraz Automatyki)

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • realizacja polityki sprzedażowej firmy
  • pozyskiwanie oraz utrzymywanie relacji z klientami
  • prezentacja wyrobów WAGO
  • prowadzenie szkoleń dla klientów
  • negocjowanie warunków oferty handlowej
  • opracowywanie indywidualnych rozwiązań technicznych dla klientów kluczowych
  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami
  • wsparcie dla klienta w zakresie rozwiązań technicznych produktów WAGO
  • monitorowanie i analiza rynku oraz raportowanie
  • czynny udział w targach branżowych
  • aktywna współpraca z innymi działami WAGO w zakresie realizacji sprzedaży

Oferujemy:

To oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • stabilną i ciekawą pracę
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premia roczna
  • samochód służbowy oraz telefon komórkowy (również do użytku prywatnego)
  • benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej, ubezpieczenia oraz dostęp do platformy benefitowej WorkSmile
  • dedykowane szkolenia
  • bonus do 3000 zł brutto za polecenie kandydata do pracy
  • cykliczne akcje integracyjne dla pracowników

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: elektryczny, elektroniczny, automatyka, energetyczny)
  • praktyczne doświadczenie w zakresie sprzedaży wyrobów oraz rozwiązań z branży elektrycznej oraz automatyki min. 1 rok
  • nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów
  • wysoki poziom kompetencji interpersonalnych oraz umiejętności budowania relacji
  • praktyczna znajomość technik negocjacyjnych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom min. B1)
  • umiejętność obsługi pakietu Office
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy na terenie województwa: podkarpackiego, świętokrzyskiego oraz lubelskiego

Nazwa firmy: WAGO ELWAG Sp. z o.o.