Specjalista Produktowy

  • Odpowiedzialność za jedną z kategorii produktów: maszyny zielonkowe, ładowarki, opryskiwacze lub siewniki punktowe

  • Pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż maszyn w ramach wybranej kategorii na powierzonym terenie

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Przygotowywanie niezbędnych zestawień/ analiza rynku

  • Ustalanie strategii marketingowo-sprzedażowej dla produktów

  • Budowa trwałych relacji z klientami i realizowanie polityki firmy sprzedażowo- marketingowej firmy

  • Organizacja i wykonanie pokazów u klientów

  • Uruchamianie maszyn u klienta

  • Udział w targach oraz imprezach branżowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • Profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Prywatną opiekę medyczną z dofinansowaniem pracodawcy dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Obowiązki:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związane z jedną z wymienionych kategorii produktowych

  • Znajomość rynku maszyn i pełne zaangażowanie w powierzone zadania

  • Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych na terenie północno-zachodniej części Polski

Nazwa firmy: Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

Przesyłając swoją aplikację, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji, prowadzonych przez AGRO-SIEĆ MASZYNY z siedzibą w Chełmnie (Zgodnie z art.13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r., dalej RODO).