Webmaster

Opis oferty:

  • modyfikacja serwisów WWW klientów,

  • rozwój systemów wewnętrznych,

  • prace optymalizacyjne nad kodem HTML / PHP.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,

  • praca w pełni zdalna od pierwszego dnia,

  • 8-godzinny dzień pracy, od poniedziałku do piątku,
  • pakiet medyczny LuxMed i możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

  • praca w nowoczesnej branży internetowej i poznawanie mechanizmów cyfrowego marketingu,

  • rozwój poprzez szkolenia, mentoring i udział w projektach wewnętrznych

  • ciekawe i ambitne projekty, które pozwolą na rozwijanie kreatywności

Obowiązki:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość HTML, CSS, PHP,

  • podstawowa znajomość JavaScript,

  • znajomość działania systemów CMS (np. Wordpress),

  • chęć do nauki oraz nastawienie na rozwój,

  • wiedza na temat marketingu online oraz optymalizacji stron internetowych,

  • zdolność logicznego myślenia.

Nazwa firmy: Bauer SEO Group