Trener Ds. Sprzedaży - Centrum Medyczne Damiana

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • opracowywanie organizowanie i prowadzenie szkoleń sprzedażowych i jakościowych dla pracowników recepcji;
  • analizowanie wyników sprzedaży oraz diagnozowanie potrzeb szkoleniowych;
  • przygotowywanie programów szkoleniowych oraz materiałów wspierających pracowników recepcji;
  • rozwój metod szkoleniowych poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej renomowanej firmie (jesteśmy ponad 25 lat na rynku);
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie;
  • atrakcyjne i rosnące w zależności od osiąganych wyników wynagrodzenie;
  • elastyczne godziny pracy (system zmianowy) - można dopasować grafik do swoich potrzeb;
  • kompleksowe wdrożenie do pracy;
  • pracę w zespole zaangażowanych oraz przyjaznych osób;
  • realne możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur spółki;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dodatkowe benefity min. współfinansowana karta sportowa bilety do kina vouchery na zakupy;
  • dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń.

Obowiązki:

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. rocznego doświadczenia jako wewnętrzny Trener w strukturach sprzedaży;
  • gotowości do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji;
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych;
  • kreatywności oraz nastawienia na poszukiwanie najlepszych rozwiązań;
  • inicjatywy i samodzielności w działaniu;
  • zaangażowania i bardzo dobrej organizacji pracy;
  • dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office.

Nazwa firmy: Medicover