Analityk Usług It

Opis oferty:

  • kompleksowe wsparcie użytkowników końcowych
  • dokumentacja działań serwisowych
  • uczestnictwo w projektach IT i udział w testowaniu nowych rozwiązań
  • niezależna dogłębna analiza błędów zgłoszonych w ITSM aż do kodu deweloperskiego
  • samodzielne rozwiązywanie problemów związanych z rozwiązaniami IT oraz dalszy rozwój techniczny tych rozwiązań
  • opracowywanie dokumentacji szkoleniowej dla pracowników i użytkowników zewnętrznych doradztwo i szkolenie kluczowych użytkowników końcowych
  • monitorowanie oraz raportowanie poziomu usług SLA wynikających z umów
  • przygotowanie oraz realizacja odbiorów/uruchomień projektów IT
  • ocena nowych wymagań dla obsługiwanych aplikacji
  • pomoc w planowaniu i wdrażaniu działań mających na celu doskonalenie procesów
  • samodzielne rozpoznawanie ocenianie i dokumentowanie potencjalnych ulepszeń obsługiwanych rozwiązań IT
  • koordynacja oraz nadzór nad usługodawcami zewnętrznymi.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz ciekawą pełną wyzwań pracę kontakt z nowymi technologiami​​​​
  • indywidualne możliwości rozwoju zawodowego dofinansowanie do nauki i szkoleń
  • liczne benefity finansowe świadczenia urlopowe i świąteczne
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie
  • opiekę zdrowotną pakiety sportowe na preferencyjnych warunkach
  • elastyczny czas pracy home office – model hybrydowy.

Obowiązki:

  • posiadasz wykształcenie wyższe IT (lub w trakcie studiów) i/lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • potrafisz biegle obsługiwać i konfigurować komputery oraz sprzęt biurowy
  • znasz systemy operacyjne Windows oraz MS Office 365
  • znasz technologie sieciowe i konfiguracje sieci LAN/WLAN
  • posiadsz umiejętność pracy w zespole i masz silną motywację i zaangażowanie
  • potrafisz pracować zadaniowo i w trudnych sytuacjach podejmować   samodzielnie decyzję
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Nazwa firmy: Brose Sitech sp. z o.o.