Lekarz Medycyny Rodzinnej/Internista - Nowa Huta Kraków

Praca w Centrum LUX MED przy alei Jana Pawła II 190 w Krakowie.

Oferujemy:

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • tytuł specjalisty lub bycie w trakcie specjalizacji (minimum - ukończony I rok specjalizacji)
  • chęć do podnoszenia standardów opieki nad pacjentem
  • znajomość obsługi komputera
  • empatia - Ty dbasz o naszych Pacjentów a my o Ciebie.

Obowiązki:

My zadbamy o:

  • konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania dodatkowych dochodów
  • elastyczny grafik – wiemy jak ważne jest zachowanie work-life balance
  • możliwość pracy zdalnej stacjonarnej lub hybrydowej
  • szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich m. in. opieka medyczna ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka pomoc prawna
  • dobrą współpracę i pomoc zespołu wspierającego
  • możliwość uzyskania punktów edukacyjnych akredytowanych przez Izby Lekarskie
  • komfortowe wprowadzenie zapoznanie ze standardami i procedurami
  • przyjemność pracy w nowoczesnym gabinecie
  • serdeczną atmosferę - po prostu lubimy ze sobą pracować!

Nazwa firmy: LUX MED Sp. z o.o.