Pracownik Hali - Dział Ryby

powrót
Opis oferty:

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi handel to Twoja pasja szukasz pracy stabilnej ale nie pozbawionej wyzwań- Dołącz do naszego międzypokoleniowego zespołu!

U nas poznasz ludzi którzy dzielą się swoim doświadczeniem oraz wsparciem i chętnie przyjmą Cię pod swoje skrzydła! Wiele się od Nas nauczysz - mamy szeroki pakiet szkoleń i plan wdrożenia od pierwszego dnia pracy.

Na stanowisku Pracownik Hali Twoja praca będzie polegała na budowaniu pozytywnych relacji i więzi z klientem poprzez doradztwo w wyborze ryb.

Oferujemy:

Oferujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy
  • 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka
  • Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz) oraz grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz)
  • Dofinansowanie do wypoczynku kartę przedpłaconą dofinansowanie karty MultiSport dofinansowanie posiłków - obiad od 5 zł pożyczki na preferencyjnych warunkach
  • Program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1400 PLN brutto

Obowiązki:

Będąc pracownikiem Auchan będziesz pracował w systemie zmianowym co pozwoli Ci na dopasowanie Twojego życia zawodowego do prywatnego.

Mile widziane: Osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności


Szczegółowe informacje o pracodawcy

Nazwa firmy: Auchan Retail Polska

Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 25 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach - hipermarketach supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online.