Kierownik Wsparcia Sprzedaży

powrót
Opis oferty:

Opis stanowiska

Jako Kierownik Wsparcia Sprzedaży będziesz kreował pozytywne doświadczenia zakupowe oraz dbał o satysfakcję Klientów a co za tym idzie realizował cele biznesowe salonu. To także mnogość sytuacji w których będziesz mógł wykazać się zdolnościami organizacyjnymi oraz umiejętnościami zarządzania personelem.

Przed Tobą ciekawe wyzwania a wśród nich:

 • odpowiedzialność za: profesjonalną kompleksową przed i posprzedażową obsługę Klientów zewnętrznych i wewnętrznych zgodnie ze standardami
 • kontrola jakości oferowanych usług oraz płatności
 • zapewnienie przepływu dokumentacji finansowo-księgowej i obiegu dokumentacji kadrowo-płacowej
 • współpraca z firmami zewnętrznymi
 • monitoring kosztów operacyjnych salonu
 • analiza kontrola i raportowanie założeń budżetowych stanów magazynowych i rotacji towarów
 • przygotowanie raportów okresowych i analiz.

Oferujemy:

O zaletach pracy z nami

Praca w Black Red White to nie tylko wyzwania ale i korzyści:

 • przygotujemy Cię do realizacji zadań zapewnimy Ci szeroki pakiet praktycznych szkoleń

 • zapewniamy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

 • dbamy o dobrą atmosferę w pracy

 • ubezpieczenie grupowe PZU na atrakcyjnych warunkach

 • preferencyjne ceny pakietów sportowych Medicover Sport

 • wspólnie nie tylko pracujemy ale dzielimy się doświadczeniami

 • będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej niekwestionowanym liderze branży

 

Branża meblowa dynamicznie się rozwija tak aby spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagających i świadomych klientów. Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i poznanie ludzi którzy lubią swoją pracę to nie pozwól byśmy Ciebie przeoczyli! Cieszymy się że to właśnie Ty czytasz ogłoszenie – aplikuj w łatwy i szybki sposób:

Obowiązki:

Oczekiwania

Jesteś odpowiednim kandydatem jeżeli:

 • posiadasz doświadczenie w kierowaniu zespołem
 • odznaczasz się wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi
 • realizujesz cele operacyjne i wiesz jak je osiągać
 • realizując cele biznesowe będziesz kierował się wartościami firmowymi
 • jesteś z organizowany i odpowiedzialny.


Szczegółowe informacje o pracodawcy

Nazwa firmy: Black Red White S.A.

Administratorem danych jest Meble-Black Red White Sp. z o.o. z siedzibą w Biłgoraju przy ul. Krzeszowskiej 61 23-400 Biłgoraj („Spółka”). Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także przetwarzanie dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Spółkę lub inne podmioty z Grupy Kapitałowej Spółki posiadające siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Dane osobowe przetwarzane są przez czas niezbędny dla potrzeb przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji a jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych - przez okres trzech lat  chyba że wcześniej wycofa Pan/Pani zgodę. Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym Spółka może przetwarzać także w celu ustalenia dochodzenia lub obrony przed roszczeniami jeżeli roszczenia te dotyczą procesu rekrutacji przez okres trzech lat. W tym celu Spółka będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o swój prawnie uzasadniony interes polegający na ustaleniu dochodzeniu lub obronie przed ewentualnymi roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest:- w przypadku przetwarzania danych osobowych na potrzeby obecnej rekrutacji – art. 221 § 1 Kodeksu Pracy;-w przypadku gdy wyraził Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji­ zgoda którą może Pani/Pan w każdym czasie wycofać poprzez powiadomienie Spółki o tym fakcie pod adresem: MEBLE- BLACK RED WHITE Sp. z o.o. ul. Krzeszowska 61 23-400 Biłgoraj.Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale konieczne dla potrzeb przeprowadzenia rekrutacji. Jest Pani/Pan uprawniona/y do żądania dostępu do Pani/Pana danych osobowych ich sprostowania usunięcia ograniczenia przetwarzania przeniesienia danych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Może Pani/Pan także wnieść skargę do organu nadzorczego wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe możemy powierzyć dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami dostawcom usług IT a także dostawcom systemów informatycznych z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa danych. Informujemy że nie przekażemy Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem Kontakt.IOD[at]m-brw.com.pl.