Specjalista Ds. Administracji Budowy

Opis oferty:

Pracując w SMAY będziesz odpowiedzialny za:

  • przygotowywanie dokumentacji związanej z realizacją kontraktów
  • monitorowanie wszystkich aspektów związanych z procesem administracji inwestycji
  • analizę przygotowanie i ocenę dokumentów kontraktowych w tym warunków harmonogramów i budżetów
  • współpracę z klientami dostawcami i podwykonawcami w celu zapewnienia zgodności z umowami
  • rozwiązywanie problemów związanych z prowadzonymi inwestycjami
  • wsparcie administracyjne naszych Inżynierów
  • rozliczenia finansowe kontraktów.

Chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową w obszarze realizacji kontraktów? Lubisz jak się dużo dzieje a jednocześnie szukasz pracy stacjonarnej w Podłężu/Niepołomicach? Chcesz zobaczyć od środka jak realizowane są projekty inwestycyjne od strony administracyjnej? Dołącz do nas. W SMAY przygotowaliśmy dla Ciebie ścieżkę rozwoju która umożliwi Ci pracę w realizacji naszych projektów inwestycyjnych u boku naszych Inżynierów.

Oferujemy:

Co proponujemy:

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie w doświadczonym zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę w formie B2B
  • współpracę w firmie która stawia na zespół oraz świetną atmosferę
  • szkolenia oraz możliwości szerokiego rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji wśród specjalistów
  • kontakt z nowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie wentylacji p. pożarowej
  • komfortowe i najnowocześniejsze biuro pod Krakowem (Podłęże k. Niepołomic)
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy kurs języka angielskiego ubezpieczenie grupowe)
  • dofinansowanie do posiłków w ramach firmowej kantyny
  • możliwość dojazdu do pracy firmowym autobusem
  • niezbędne narzędzia do realizacji zadań
  • codzienne wsparcie Specjalistów
  • pracę w każdy piątek do 13:30.

Obowiązki:

W pracy na tym stanowisku pomogą Ci:

  • doświadczenie w obszarze administracji inwestycji - mile widziane ale niekonieczne (nauczymy!)
  • wykształcenie techniczne najlepiej z obszaru budownictwa
  • znajomość branży budowlanej oraz przepisów z nich związanych - mile widziane ale niekonieczne
  • dbałość o szczegóły i terminowość w wykonywaniu obowiązków.

Dodatkowo premiujemy za:

  • umiejętność koordynacji i skutecznego zarządzania czasem
  • zdolność do pracy w zespole i samodzielności w podejmowaniu decyzji
  • umiejętność czytania projektów technicznych - mile widziane ale niekonieczne
  • dobra znajomość pakietu MS Office.

Nazwa firmy: Smay

Kandydacie prosimy o zapoznanie się z informacją jak przetwarzamy Twoje dane osobowe: Administratorem danych jest Smay Sp. z o.o. wchodząca w skład Grupy (w której współadministratorami są PHP Smay Marek Maj Smay Serwis Michał Maj) z siedzibą w Podłężu 678 (32-003 Podłęże). Aby skontaktować się z nami wyślij wiadomość pod e-mail: odo@smay.eu Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO oraz art. 9 ust. 2 lit. b RODO. Inne dane podane w tym celu lub w celu udziału w przyszłych rekrutacjach będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) lub art. 9 ust. 2 lit. a) RODO. Informujemy o przysługującym prawie do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem ich wcześniejszego przetwarzania. Informujemy również o przysługującym prawie dostępu do swoich danych ich sprostowania usunięcia ograniczenia przetwarzania a także o prawie wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2 00-193 Warszawa kancelaria@uodo.gov.pl. Podanie danych w zakresie określonym w art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie innych danych jest dobrowolne. Aplikując wyrażasz zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podane przez Ciebie dane kontaktowe. Dane osobowe będą przetwarzane przez 3 miesiące od ukończenia rekrutacji (zawarcia umowy docelowej) lub w przypadku odpowiedniej zgody do momentu jej wycofania nie dłużej niż przez 2 lata. Odbiorcami danych osobowych będą: hostingodawca poczty elektronicznej i hostingodawca serwera. W przypadku wyrażenie woli przetwarzania danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie w CV lub w wiadomości przewodniej niniejszego lub równoważnego oświadczenia