Key Account Manager (Opakowania Tekturowe, Kaszerowane Z Nad

powrót
Opis oferty:

Utrzymywanie kontaktów z najważniejszymi klientami firmy i pozyskiwanie nowych klientów;
Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji z klientem;
Bieżący kontakt z europejską organizacją sprzedaży;
Monitorowanie rynku;
Realizacja planów sprzedaży;
Dbanie o wizerunek firmy.

Oferujemy:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole;
Najnowocześniejsze narzędzia pracy i wsparcia sprzedaży;
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności;
System premiowy uzależniony od osiąganych wyników;
Możliwość rozwoju zawodowego.

Obowiązki:

Min. 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży w branży opakowań tekturowych, opakowań kaszerowanych z nadrukiem offsetowym,display;  ​znajomość języka angielskiego;
Znajomość pakietu MS Office Inicjatywa i samodzielność;
Wysokie umiejętności organizacyjne;
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
Dyspozycyjność;
Prawo jazdy kat.B.


Szczegółowe informacje o pracodawcy

Nazwa firmy: Coberon Sp. z o.o.

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-924) przy ul.Iwonickiej 37.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę Coberon Sp z.o.o. w celach rekrutacyjnych, na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu Pracy (w przypadku zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczenia danych wyłącznie objętych tym przepisem, jak: imię, nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego wykształcenia) lub na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia

Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania obecnego procesu rekrutacji, po zakończeniu którego zostaną bezpowrotnie usunięte, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, do czasu cofnięcia zgody. W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzanie danych Pana/Pani dokumenty aplikacyjne zostaną bezpowrotnie usunięte.

Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do dotyczących Pana/Pani osoby danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkować będzie pominięciem Pana/Pani kandydatury w procedurze rekrutacyjnej. Informujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.