Piaseczno:​ Pracownik Produkcji - Pizza W Dziale Bistro

powrót
Opis oferty:

Jeśli szukasz nowej ścieżki rozwoju, chcesz odkryć w sobie nową pasję, spróbuj swoich sił na stanowisku Pracownik Produkcji - Pizza w dziale Bistro w naszym międzypokoleniowym zespole!

Na stanowisku Pracownik Produkcji - Pizza (dział Bistro) Twoja praca będzie polegała na przygotowywaniu pizzy, sałatek, kanapek i innych produktów z naszej oferty. Do Twoich zadań należeć będzie m.in. budowanie pozytywnych relacji i więzi z klientem, dbanie o jakość i świeżość produktów, serwowanie posiłków klientom oraz płynna i profesjonalna obsługa klienta na kasie fiskalnej 

Oferujemy:

Oferujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy
  • 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka
  • Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz) oraz grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz)
  • Dofinansowanie do wypoczynku, kartę przedpłaconą, dofinansowanie karty MultiSport, dofinansowanie posiłków - obiad od 5 zł, pożyczki na preferencyjnych warunkach
  • Program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1200 PLN brutto

Obowiązki:

Będąc pracownikiem Auchan będziesz pracował w systemie zmianowym co pozwoli Ci na dopasowanie Twojego życia zawodowego do prywatnego.

MILE WIDZIANE: aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne


Szczegółowe informacje o pracodawcy

Nazwa firmy: Auchan Retail Polska

Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa, która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 25 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach - hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online.