Przedstawiciel Handlowy - Systemy Monitoringu Stacjonarnego

powrót
Opis oferty:

Na czym polega praca:

Jako Przedstawiciel Handlowy będziesz odpowiadać za aktywną sprzedaż produktów i usług Juwentus. Twoim zadaniem będzie poszukiwanie nowych klientów, przedstawienie im naszych rozwiązań, negocjowanie warunków kontraktu oraz nadzór nad jego realizacją.

 

Oferujemy:

Co oferujemy:

Zapewnimy Ci wszystko, co niezbędne, byś mógł realizować swoje ambicje i targety sprzedażowe, m.in. samochód służbowy (lub możliwość korzystania z prywatnego),  telefon, laptop oraz prywatną opieką medyczną.

Wynagrodzenie podstawowe w kwocie nawet 4500 zł netto, ale w naszej firmie podstawa to tylko początek. Twoje wynagrodzenie zależy tylko od Ciebie, „sky is the limit”.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk

Obowiązki:

Kogo szukamy i czego od Ciebie oczekujemy:

Szukamy zaangażowanych, zdeterminowanych do odniesienia sukcesu osób, które są gotowe do pełnej wyzwań pracy. Jeżeli sprzedaż jest Twoim żywiołem aplikuj do naszego zespołu, który nie tylko osiąga doskonałe wyniki, ale również wzajemnie się wspiera i troszczy o to, abyś mógł się rozwijać. Co jest dla nas ważne? 

  • prawo jazdy oraz praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu
  • znajomość systemów monitoringu oraz monitoringu pojazdów, a także aplikacji CFM będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętność budowania relacji opartych na zaufaniu
  • Determinacja w działaniu i ambicje w osiąganiu celów
  • Umiejętność adaptacji i szybkość uczenia się
  • Odpowiedzialność za podejmowane działania


Szczegółowe informacje o pracodawcy

Nazwa firmy: „Ochrona Juwentus” sp. z o.o.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj. „Ochrona Juwentus” sp. z o.o.,  „Juwentus” Agencja Ochrony​ sp. z o.o., „Ochrona Juwentus” sp. z o.o., „Juwentus” Agencja Ochrony​ sp. z o.o., „Ochrona Juwentus Południe” sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iod@juwentus.pl Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.