Przedstawiciel Handlowy Na Woj. Śląskie, Opolskie, Dolnośląs

powrót
Opis oferty:

Czym będziesz się zajmował na nowym stanowisku?
 • Aktywnym pozyskiwaniem klientów na terenie województwa śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego
 • Prezentacją oferty
 • Negocjowaniem warunków współpracy
 • Budowaniem i utrzymywaniem relacji z klientami

Oferujemy:

Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie w tej firmie?

Nasz klient oferuje:

 • Ciekawą pracę pełną wyzwań
 • Stałą pracę na pełen etat w formie umowy o pracę lub kontraktu B2B
 • Stałe wynagrodzenie + premie
 • Niezbędne narzędzia pracy
 • Wsparcie merytoryczne na etapie wdrożenia

 

Ten projekt prowadzi Kasia 😊

Chcesz poznać więcej szczegółów? Napisz maila na katarzyna.bela@milado.pl

Obowiązki:

Kogo poszukujemy?

Jeśli:

 • Masz doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
 • Posiadasz wiedzę z zakresu sprzedaży oraz negocjacji
 • Jesteś osobą samodzielną i zdeterminowaną w dążeniu do celu
 • Potrafisz podejmować decyzje
 • Charakteryzuje Cię komunikatywność i umiejętność budowania relacji biznesowych
 • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!


Szczegółowe informacje o pracodawcy

Nazwa firmy: Milado

 1. Administratorem danych jest Milado - Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Piłsudskiego 104/5. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
 2. Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Milado - Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o. o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
 3. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@milado.pl
 4. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
 5. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
 6. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 7. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 miesięcy.