Program Rozwojowy Dla Studentów W Dziale Hydrauliki Aplikacj

wsparcie naszych branż technicznych w obrębie Hydraulicznych Aplikacji Mobilnych i Automatyzacji Przemysłu
współpraca z działem wsparcia technicznego, inżynierami sprzedaży i z centralą w Niemczech
możliwość uczestniczenia w bieżących projektach działu
uczestnictwo we wdrożeniowych szkoleniach wewnętrznych

Oferujemy:

długoterminowego stażowego programu rozwojowego w branży technicznej,
ciekawych wyzwań w niepełnym wymiarze godzin z możliwością elastycznego dostosowania ich do toku studiów,
• fachowej opieki specjalistów i łączenia teorii z praktyką,
• doświadczenia w dziedzinach związanych ze sprzedażą dóbr przemysłowych w środowisku międzynarodowym,
• świadectwa ukończenia programu wraz z referencjami - zapraszamy do nas!
Globalne partnerstwo, zaawansowana technologia i innowacje - bądź częścią naszego
zespołu i miej wpływ na zmianę świata technologii

Obowiązki:

ukończony przynajmniej II rok studiów inżynierskich, kierunek mechanika, budowa maszyn lub mechatronika
program min. roczny, w semestrze min. 20 h średniotygodniowo, równolegle do studiów
zainteresowania w kierunku rozwiązań hydraulicznych i elektroniki dla przemysłu
kreatywność i dobra organizacja pracy, także w sytuacjach nowych i nieprzewidywalnych
dobra znajomość języka angielskiego i/lub dobra niemieckiego
wysoka komunikatywność i chęć zbierania nowych doświadczeń
dobra znajomość Microsoft Excel
dobra znajomość Auto CADa mile widziana
twórczy zapał i umiejętność aktywnej pracy w zespole

Nazwa firmy: Bosch Rexroth