O nas

jobmail.pl to nowe miejsce na polskim rynku wyszukiwarek pracy. Nie oznacza to jednak że dopiero nabieramy doświadczenia. Wręcz przeciwnie. Korzystamy z wieloletnich doświadczeń naszego zespołu w branży HR.  

jobmail.pl to wynik doświadczeń konsultantów pracujących na polskim i europejskim rynku rekrutacyjnym. To również wynik wieloletniego badania potrzeb przedsiębiorców oraz pracowników działów HR poszukujących nowych pracowników.  

Naszą ambicją było dostosowanie i połączenie potrzeb profesjonalnych rekruterów, przedsiębiorców oraz kandydatów poszukujących pracy w jedno spójne, wygodne, bezpieczne miejsce w polskiej sieci.  

Ciągłe zmiany na rynku pracy, dynamicznie zmieniające się sposoby korzystania z internetu, coraz nowsze sposoby komunikacji wymuszają na nas stały rozwój i podążanie za aktualnymi trendami. Nie zwalniają one nas jednak z zapewnienia jak najwyższej jakości oraz co szczególnie ważne bezpieczeństwa w zakresie ochrony danych osobowych.  

Cały zespół jobmail.pl codziennie pracuje i dokłada wszelkich starań by jobmail.pl był miejscem zgodnym z naszą dewizą: „Twoje miejsce z ofertami pracy”. 

Lepsza praca czeka na Ciebie na jobmail.pl 

Lepszy pracownik znajdzie Twoją firmę na jobmail.pl 

Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć więcej, lub masz pytania zapraszamy do kontaktu: 
Jobmail Polska Sp. z o.o. 
Piłsudskiego 32 
35-001 Rzeszów 
KRS: 0000821740 
NIP: 5170404650 
Infolinia: 333 003 332